Strona główna

Poznajmy się

Hej, hej, dziękujemy, że tu zaglądasz!

Z tej strony Karola i Michał, możesz nasz kojarzyć z Instagrama z profili @nowoscipysznosci i @karola_piotrowska, które prowadzimy od 2016 roku i które w dużej mierze przyczyniły się do tego, że dziś możesz robić zakupy w naszym sklepie YUMMO :)

Pod koniec studiów stanęliśmy przed decyzją, jaki zawodowo kierunek obrać i zdecydowaliśmy się zainwestować zaoszczędzone środki w realizację swojego marzenia, jakim było zbudowanie własnej marki. To właśnie z pasji do jedzenia i ciekawości smaków z całego świata, w lipcu 2020 roku powstał nasz sklep. 


Sami uwielbiamy testować zagraniczne produkty i każdy wyjazd do innego kraju wiąże się u nas z wizytą w supermarkecie w poszukiwaniu nietypowych słodyczy i przekąsek, dlatego z ogromną przyjemnością i radością przybliżamy Wam i ułatwiamy dostęp do tego typ produktów z USA, Japonii, Wielkiej Brytanii, Azji czy Chin. Niezwykle cieszą nas wiadomości i zdjęcia od Was, że w YUMMO odnaleźliście smaki, które poznaliście podczas podróży lub spróbowaliście limitowanych edycji produktów, o których nigdy wcześniej nie słyszeliście. To właśnie po to jesteśmy!

 

poczatki


Od momentu założenia firmy bardzo wiele się nauczyliśmy, zyskaliśmy ogrom doświadczenia i oczywiście - cały czas ulepszaliśmy YUMMO. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty z całego świata, dodajemy nowe kategorie czy funkcjonalności na stronie oraz wprowadzamy takie rozwiązania jak program lojalnościowy dla stałych Klientów czy darmowa dostawa od konkretnej kwoty.

YUMMO może się rozwijać dzięki nieocenionej pracy naszego zaprzyjaźnionego programisty i zdolnego grafika, ale niezmiennie każdą jedną paczkę, każde jedno Wasze zamówienie pakujemy z Michałem osobiście i to my wysyłamy je w trasę pod wskazany przez Was adres.

Dziękujemy Wam za zaufanie i za to, że wybieracie YUMMO. Bez Was nie byłoby nas dzisiaj tutaj. Rozwijamy się dalej i niezmiennie… życzymy Wam dużo smacznego od nas!

~ Karola i Michał :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium